‘“Вузькі” спеціалісти’
РОЗКЛАД РОБОТИ МУЗИЧНОЇ ЗАЛИ
Дні тижня |
Музичні заняття |
Часи роботи |
Понеділок |
09.05 – гр. «Калинка» (4-й рік); 09.30 – гр. «Барвінок» (5-й рік); 10.20 – гр. «Джерельце» (лог.) |
08.00 – 13.00
|
Вівторок |
09.05 – гр. «Бджілка» (5-й рік); 09.30 – гр. «Веселка» (6-й рік); 10.10 – гр. «Сонечко» (6-й рік); 11.40 – гр. «Мережана хатка» (ЗПР) |
08.00 – 16.45 Гурток «Домісолька»/ Музична розвага, свято – 16.00 |
Середа |
08.45 – гр. «Малятко» (3-й рік); 09.05 – гр. «Калинка» (4-й рік); 09.30 – гр. «Барвінок» (5-й рік); 10.10 – гр. «Джерельце» (лог.) |
08.00 – 13.00 |
Четвер |
09.05 – гр. «Бджілка» (5-й рік); 09.30 – гр. «Веселка» (6-й рік); 10.10 – гр. «Сонечко» (6-й рік) |
08.00 – 16.45 Гурток «Жайвір»/ Музична розвага, свято – 16.00 |
П’ятниця |
09.05 – гр. «Малятко» (3-й рік); 09.35 – гр. «Мережана хатка» (ЗПР) |
08.45 – 11.30 |
НАШІ “ВУЗЬКІ” СПЕЦІАЛІСТИ
Серед педагогічного колективу нашого дошкільного навчального закладу працюють такі «вузькі» спеціалісти:
Музичні керівники:
- Марченко Олена Іванівна
Стаж роботи – 30 років
Освіта – вища педагогічна
Спеціаліст «першої» категорії
- Журавель Ольга Вікторівна
Стаж роботи – 32 роки
Освіта – спеціальна середня
Спеціаліст
Практичний психолог — Компанець Катерина Максимівна
Стаж роботи на посаді – 8 років
Освіта – вища спеціальна
Спеціаліст “другої” категорії
Вчителі-логопеди:
- Муртазіна Надія Володимирівна
Стаж роботи – 39 років
Стаж роботи на посаді – 22 роки
Освіта – вища дошкільна
Спеціаліст «вищої» категорії
- Шуда Оксана Вікторівна
Стаж роботи – 31 рік
Стаж роботи на посаді – 14 років
Освіта – вища спеціальна
Спеціаліст “вищої” категорії
Вчителі-дефектологи:
- Швабська Тетяна Миколаївна
Стаж роботи – 16 років
Стаж роботи на посаді – 7 років
Освіта – вища спеціальна
Спеціаліст “першої” категорії
- Чмих Наталія Василівна
Стаж роботи – 14 років
Стаж роботи на посаді – 8 років
Освіта – вища спеціальна
Спеціаліст “першої” категорії
ГРАФІКИ РОБОТИ «ВУЗЬКИХ» СПЕЦІАЛІСТІВ
НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№ з/п |
ПІП педагога |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця |
1. |
Осадча Марія Анатоліївна |
07.00–16.00 | 08.00-17.00 | 09.00-18.00 | 08.00-17.00 | 08.00-17.00 |
2. |
Васильєва Наталія Аркадіївна |
09.00-17.00 | 08.00-15.00 | 08.30-16.00 | 08.30–17.00 | 08.30–13.30 |
3. |
Компанець Катерина Максимівна |
08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 |
4. |
Муртазіна Надія Володими- рівна |
08.30-13.00 | 10.00-12.00 15.00-17.00 | 09.00-13.00 | 10.00-12.00 15.00-16.00 | 08.30-13.00 |
5. |
Шуда Оксана Вікторівна |
08.00-13.00 15.00-17.30 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 15.00-17.30 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 |
6. |
Чмих Наталія Василівна |
08.30-13.00 | 08.30-13.00 | 09.00-11.00 | 08.30-13.00 | 08.30-13.00 |
7. |
Швабська Тетяна Миколаївна |
08.30-13.00 | 08.30-13.00 | 15.00-17.00 | 08.30-13.00 | 08.00-13.00 |
8. |
Марченко Олена Іванівна |
08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.45-13.00 | 08.45-16.45 | 08.45-11.00 |
9. |
Журавель Ольга Вікторівна |
08.45-12.30 | 08.45-16.45 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.45-11.30 |
10. |
Ліфиренко Валентина Дмитрівна |
10.00-18.00 | 07.00-15.00 | 10.00-18.00 | 07.00-15.00 | 10.00-18.00 |
11. | Шевченко Олена Іванівна | 07.00-13.00 | 11.00-18.00 | 07.00-13.00 | 11.00-18.00 |
07.00-13.00
|